sobota, 03 říjen 2020 16:10

Mikropřípravky v Čimicích

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

První říjnovou sobotu žil rebelský areál v Čimicích jen hokejbalem. Odpoledne si své hokejbalové dovednosti vyzkoušeli nejmenší Rebelové. Díky všem nováčkům a posile z Kertu jsme postavili dva týmy a všichni si tak mohli zahrát. Společně s týmem z Kladna a z Nového Strašecí si užili své první hokejbalové zkušenosti. Pro mnohé to byly doslova první zápasy. Všichni si za svou snahu vysloužili medaile.

Těšíme se na další podobné akce.

Komentář trenéra bílého týmu Tomáše: "Bílý tým ve složení Tom, Šimon, Luky, Maty a dvě posily z Kertu, David a Ríša, prošel turnajem s velkým nasazením a radostí ze hry. Kluci si zápasy užívali a hokejbalem se bavili. A to bylo nejdůležitější. Radost ze hry a vstřelených gólů je největší odměnou pro nás trenéry."

Komentář trenéra modrého týmu Dana: "Modrý tým Rebelů mikropřípravky byl ve složení Fífa, Ája, Daník, Maty, Anička, Tomášek a Maty. Viděli jsme urputné nasazení všech našich hráčů, ať těch zkušenějších, tak i těch, kteří své zkušenosti teprve začali sbírat. Nejlépe si náš tým zahrál proti bílému týmu Rebelů, kde bylo vidět, že Rebel je jeden tým! Všichni odcházeli s úsměvem na rtech a se spoustou zážitků."

Fotodokumentace v galerii:

https://www.rebelpraha.cz/minipripravka/galerie/galerie-2020-21/event/minipripravka202021/mikro_20201003

Číst 65 krát

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top