Mikulášský mikro-turnaj v Pardubicích

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Nejmenší Rebelové vyrazili tuto neděli na mikulášský turnaj do Pardubic. Prvním soupeřem byli Sršni ze Svitav. Soupeř nám moc nevzdoroval a i díky přesné mušce byly výsledkem střelecké hody. To do druhého utkání jsme vstoupili vlažně a soupeř nás vyučoval v efektivitě. Gól nám dal snad z každé střely.

I díky tomu jsme první půlku prohráli 0:5. Po zlepšení ve druhé půli se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Více jsme ale nestihli. Dvojzápasová přestávka Rebelům vůbec nesvědčí. Proti poslednímu soupeři nám nešlo vůbec nic. Všude jsme byli pozdě a i soupeřova branka jakoby byla zakletá. Díky prohře jsme skončili na třetím místě ve skupině. Posledním týmem v turnaji byli naši regionální sokové z Mladé Boleslavi. Díky bojovnosti a nasazení ho kluci zvládli na jedničku a borce z Boleslavi, kteří vyhráli druhou skupinu, porazili 4:2. Naši nejmenší zaslouží velkou pochvalu. Nelze nikoho vyzvednout, snad až na Matyho Alta, který ač nejmenší, vyrovnal se všem na jedničku.

SK Rebel - TJ Sršni Svitavy 12 : 1

SK Rebel - HBC Jokerit Chrudim 3 : 5

SK Rebel - HBC Autosklo-HAK Pardubice "bílý tým" 2 : 10

SK Rebel - HBC Tygři Mladá Boleslav 4 : 2