MŽ - SK Rebel vs. Elba DDM Ústí n./L. 2:1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

První jarní kolo odehráli MŽ v Čimicích se silným týmem Elby. A za příjemného počasí odehráli kvalitní a dramatický zápas až do konce. I když je náš mladý tým letos bez větších ambic, nasbíral dosud v tabulce poctivých 31 bodů.

Trenér R. Malý:
Již ve třetí minutě se dokázala prosadil třetí rebelská lajna a první branku v sezóně si připsal Štěpán Pořízek.

Hra nabírala čím dál větší tempo a šance se střídaly na obou stranách. Na úplném konci první třetiny Filip Grof našel Romana Kocha, který toho využil a upravil skóre na 2:0. Ve druhé třetině nás soupeř zatlačil, ale brankář Rebelů chytal jistě. Škoda nevyužitých protiútoků, které soupeř přetavil ještě k většímu tlaku a ve druhé přesilovce po nešťastné teči skončil balónek v naší síti. Ani ve třetí třetině tlak Ústí nepolevil, ale Rebelové začali být důslednější, skvěle pracovali dozadu. Tři body zůstaly tedy doma a rebelští fanoušci mohli poděkovat za vzrušující nedělní odpoledne nejen Rebelům, ale i kvalitnímu soupeři.