MŽ - SK Rebel vs. Elba DDM Ústí n. L. 7:1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

V horkém nedělním odpoledni čekal mladší žáky poslední zápas nadstavby. Soupeř z Ústí přijel v plné polní a všichni byli natěšeni na pěkný zápas. Rebelové byli od začátku lepší, drželi soupeře především v jejich pásmu a odměnou jim bylo po první třetině vedení 2:0. Ve druhé třetině soupeř přidal, ale narážel na připravené obranné valy Rebelů, které se paradoxně rozpadly při vlastní přesilovce.

Soupeř trestal a snížil na 2:1. Rebelové však ve třetí třetině drama nepřipustili, zvýšili úsilí před brankou soupeře a přidali další góly. Po konci zápasu byl pro oba týmy připraven vychlazený meloun. Následně si Rebelové mohli užít skvělou rozlučku s Rebelským dortem a grilováním.

Góly a nahrávky:
7:37 Filip G.(Míša); 8:46 Patrik(Štěpán,Martin); 28:45 Štěpán(Turbo); 31:19 Míša(Roky); 33:42 Míša; 33:52 Honza; 34:41 Míša (Honza)
Střely: 30:7

Slova trenérů Standy a Romana:
Družstvo Rebelů předvedlo v tomto zápase jeden z nejlepších výkonů v sezóně, herně a kombinačně soupeře přehrávali a zaslouženě vyhráli. Jako trenéři jsme spokojeni, ale zároveň i smutní. Ve chvíli, kdy kluci začali předvádět hru podle našich představ, tak sezóna končí. Za celou sezónu kluci nastříleli 111 gólů a 23 kluků se zapojilo do bodování. Na začátku sezóny jsme si řekli, že nebudeme stahovat. A ač to bylo někdy těžké, tak jsme to dodrželi. Odměnou nám byl poslední zápas, kdy jsme nestavěli 1 silnou pětku, ale všechny pětky byly herně vyrovnané. Děkujeme všem hráčům, rodičům a fanouškům.