neděle, 03 listopad 2019 20:22

MŽ - SK Rebel vs. HBC Rakovník 4:1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)
Hned v neděli ráno se trenéři dozvěděli, že zranění klíčového obránce ze sobotního zápasu si vyžádá pár dní rekonvalescence. Další, v pořadí již šesté oslabení pro zápas s Rakovníkem. Trenéři zůstávali klidní, ale jejich klid se rozplynul již po prvních minutách hry.
Rebelové působili v pozdní nedělní čas ospale, vázla kombinace, zbavovali se naslepo míčků a chyby všeho druhu dostávaly tým Rakovníku do hry. Mnohokrát byli v situaci 2 na brankáře nebo jeden hráč Rakovníku za naší brankou a čtyři Rebelové tam s ním nejspíš pořádali párty, naštěstí gólman Rebelů kapituloval z 31 ran pouze jednou a Rebelové nakonec dokázali 4x skórovat a 3 body zůstaly doma. Díky omluvenkám zapojili trenéři do hry další 2 hráče z přípravky a rozhodně si oba zaslouží pochvalu. V trochu bláznivém zápasu se těžko hledali hráči, kteří si uvědomovali, že hra nahoru dolů je může připravit o body a tak trenéry potěšilo, že Kuba Brůža a Roman Koch dokázali podržet balonek a brzdit tím, čím dál nebezpečnější výpady Rakovníku.
Góly:
8.23 Roman Koch (Adam Matěj); 15:48 Roman Koch (Adam Matěj); 26:28 Adam Matěj ( Trajer marek); 28:11 Trajer Marek (Choc Josef)
Střely: 31:31
Číst 317 krát

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top