MŽ - SK Rebel vs. Wolves Chomutov 4:5

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Chomutovský tým přijel na naše borce dobře připraven a přivezl do Čimic šikovné hráče, z nichž se někteří věnují hokeji. Dobře běhali, rychle kombinovali a uměli střílet góly. A to je přesně ten soupeř, kterého Rebelové potřebovali k prověření svých schopností a příslibu vyrovnaného utkání.
Úvod utkání patřil hostům, když se domácí hráči museli popasovat s dosud nepoznanou rychlostí a důrazem jak na hokejce, v osobních soubojích či v předbrankovém prostoru v této soutěži. Skóre 1:3 byla po 1. třetině docela sprcha. Zkušení Rebelové se nadechli a ve 2. třetině pod vedením Filipa Grofa vstřelili 3 branky za sebou. Vlci přidali ještě jeden gól a do třetí třetiny se šlo za stavu 4:4. V posledním dějství byla hra naprosto vyrovnaná a skóre se mohlo přiklonit ke komukoliv. Nakonec tři minuty před koncem dotlačil soupeř poslední gól zápasu do branky. Pro Rebely trošku hořká prohra, ale i přes četná vyloučení a trochu emocí, cenný a kvalitní zápas, který může modrobílé borce posunout dál.
Střely: 41-32
Góly: Adam, Kalaš, Grof 2x