sobota, 26 říjen 2019 17:54

Rebel Cup 2019

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

V sobotu 26.10. se v Čimicích uskutečnil Rebel Cup 2019 (více na rebelcup.cz) pro kategorii mladších žáků. Počasí bylo skvělé, organizace klapala na jedničku. Oblíbené klobásy dodávaly sílu početným fanouškům, které se snažili rozproudit dobrou muzikou dýdžejové ze starších žáků.

Rozhodčí zůstávali klidní a nic nebránilo tomu, aby rebelská aréna ožila hokejbalovým představením, ve kterém družstvo mladších žáků bude hrát jednu z hlavních rolí. Začátek sezóny byl pro tým velmi náročný, vše odstartoval turnaj na Lužinách a pak následovaly zápasy v přeboru. Výhra s Hostivaří, Prosekem, následoval zápas v Mostě, kde Rebelové zvítězili, ale rozhodně to nebyl lehký zápas. Těsná prohra s Kelty 07, výhra s Kelty 08 a skvělý zápas s Kert Parkem, který tento tým dokázal vyrovnat a podlehl až v nájezdech. Až na jeden tým všechno bašty hokejbalu a tak tomu bylo i na domácím turnaji, kde na mladší žáky čekaly skvělé týmy. V prvním zápase si Rebelové poradili se Svítkovem, který nestačil odolávat naší týmové hře. Následoval zápas se skvěle hrajícím družstvem Keltů, kde Rebelové byli hnáni nejen publikem, ale i vnitřní motivací a zvítězili 3:2. V posledním zápase turnaje s Autosklem jsme ze šancí nedokázali skórovat a takticky hrající soupeř nás z rychlých protiútoků trestal. Ke konci zápasu již Rebelům docházely síly a jen těžko zdolávali připraveného soupeře. Rebelové nakonec obsadili bronzovou příčku. Tento tvořící se tým, kde ke zkušeným hráčům se doplňují nováčci, se nakonec snad i díky těžkému začátku sezóny stmelil a prohloubila se skvělá rebelská hokejbalová parta. 

SK Rebel Praha je sice mladý klub, ale díky všem hráčům napříč kategoriemi se stává hodně známým místem na hokejbalové mapě.

Číst 395 krát

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top