sobota, 30 listopad 2019 22:12

SŽ - SK Kelti B vs. SK Rebel Praha 0:4

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zápas průměrné žákovské úrovně ukončil podzimní část sezóny, Rebelové berou tři body a navrch čisté konto. I mimořádné výkony obrany a našich brankářů v průběhu celého podzimu (v deseti zápasech pouze 10 obdržených gólů) přispěly k zaparkování rebelského týmu SŽ na 1. místě tabulky.
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
V sobotu dopoledne otevřeli v Čimicích SŽ druhé kolo ligy se soupeřem z Ústí. Rebelové si poměrně v klidu doběhli pro vítězství, když kvalitnímu soupeři scházel větší důraz v zakončení a naopak rebelští útočníci vsítili pětkrát.
sobota, 09 listopad 2019 11:32

SŽ - SK Rebel Praha vs. HBC Hostivař 4:2

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Pěkný žákovský zápas dnes sehráli Rebelové s hostivařskými borci. Trenér P. Ježek:Dnešní zápas za mírného mrholení přinesl krásnou bitvu. Hra se přelévala ze strany na stranu. Prostě pražské derby jak má být. Oceňuji gesto hostivařského hráče, který odvolal vyloučení i v napjatém skóre. Tohle je fair play!!
sobota, 02 listopad 2019 15:30

SŽ - HBC N. Strašecí vs. SK Rebel 2:1 ss

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Rebelové letos poprvé v soutěži starších žáků škobrtli a nechali ve Strašecí dva body. Osm domácích hráčů se vrhlo odhodlaně do souboje s plnou družinou Rebelů a zvládli zápas tak dobře, že byli první, kdo obral vedoucí tým soutěže o dva body.
středa, 23 říjen 2019 19:26

SŽ - SK Rebel vs. HC KERT Park Praha 4:1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Netradičně uprostřed týdne odehráli dnes st. žáci v Čimicích mistrovský zápas s Kert Parkem. Když již typicky Rebelové vsítili v 1. minutě gól, bylo zřejmé, že v tomto zápase půjde méně početným a mladším Kertům hlavně o uhrání pěkného skóre.
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Souboj prvního s posledním v tabulce nesliboval dramatický průběh utkání a tak trenéři nasadili do zápasu tak široký kádr, jaký se jen vešel na soupisku... Soupeři se soustředili především na obranu, která ovšem nebyla neprůstřelná, čehož Rebelové využívali ke střelbě a zakončování na konečných 14 gólů. Pozoruhodný je hattrick rebelského…
sobota, 12 říjen 2019 19:41

SŽ - SK Rebel Praha vs. HBC Kladno 11:1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Nádherná podzimní sobota přivála do Čimic obávané soupeře z Kladna. Když však ve 20. sekundě z prvního útoku Rebelů padl gól, dalo se tušit, že tentokrát bude vše trochu jinak. Oslabený tým soupeře, který hrál pouze s deseti hráči v poli, dokázal udržet Rebely na uzdě jen dvě třetiny, kdy…
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Starší žáci ve své kategorii zatím stoprocentní. Body nenechali ani včera v Berouně, kde porazili vysoko berounský tým s označením A. Z 35 střel vytěžili pěkných 9 gólů a vzhledem k tomu, že obrana šlapala a gólman Kuba Pešta byl vždy na svém místě, soupeřům Rebelové tentokrát nedovolili ani čestný…
sobota, 28 září 2019 11:23

SŽ - SK Rebel Praha vs. Kelti 2008 B 5:3

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Ani v druhém zápase sezóny starší žáci nedovolili soupeři bodovat. Měli více ze hry a i když Kelti byli efektivní ve využívání šancí, pět vstřelených gólů znamenalo zaslouženou výhru.
sobota, 14 září 2019 19:12

SŽ - Elba DDM Ústí n. L. vs. SK Rebel 1:5

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
V dnešním úvodním zápase sezóny porazili starší žáci v Ústí soupeře z Elby 5:1.Góly: Ježek, Veselý, Trajer, Linhart, Brůža
Strana 1 z 5

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top