SŽ - Elba DDM Ústí n./L. vs. SK Rebel 2:0

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Za vytrvalého deště odehráli SŽ v sobotu 3. kolo Ligy, a to s vyrovnaným soupeřem z Ústí. Déšť ovšem nikomu nevadí, to je férový trabl na rozdíl od Covidu. Mladý tým Elby spoléhal na a hojně využíval individuálních schopností Davida Kučery a důrazu Sáry Bartschové, jejichž spolupráce vyústila již ve 2. minutě v první gól. Poněkud zaskočení Rebelové si v první třetině zvykali na systém soupeře a byli pod tlakem.
V dalších fázích zápasu začali více využívat svoje schopnosti a kolektivní pojetí hry, hra se pak odehrávala z větší části v našem útočném pásmu. Bohužel ani herní převaha a klid na střelu nepřinesly kýžený gól - neboť v brance úřadoval urostlý A. Zilcher a za svá záda oranžový míček nepustil. Jak se říká, nedáš dostaneš a tudíž na konci zápasu využil ještě jednou svého přehledu a rychlosti D. Kučera a zvýšil na 2:0. V brance Rebelů znamenitě zachytal mladý talent Šimon Zbořil, který se blýskl mazáckými zákroky.
Hodnocení trenérů:
Máme radost, klukům se zápas povedl, jako tým jsme soupeře přehrávali, chybělo štěstí v zakončení. Utkání by více slušela remíza, o to více gratulujeme Elbě k uhájení vítězství.
Střely: 21:20