sobota, 02 listopad 2019 15:30

SŽ - HBC N. Strašecí vs. SK Rebel 2:1 ss

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Rebelové letos poprvé v soutěži starších žáků škobrtli a nechali ve Strašecí dva body.

Osm domácích hráčů se vrhlo odhodlaně do souboje s plnou družinou Rebelů a zvládli zápas tak dobře, že byli první, kdo obral vedoucí tým soutěže o dva body.

Možná zápasová pauza, možná laxnější vstup do zápasu a rozhodně mokrý strašecký plast byl proti rozjetí rebelské mašiny. I když povrch byl pro oba týmy stejný, Rebelové by dnes pro svoji hru asi potřebovali tretry a lepidlo na hokejky. Domácí v osmi byli efektivní a vsítili i první branku ve druhé třetině, a to měli i další gólové šance. Rebelové se těžko dostávali do vyložených šancí, a to zejména díky fyzicky disponovaným hráčům A. Slabému a J. Němcovi, kteří v defenzivě spolehlivě zametali zárodky rebelských šancí. Na více než na vyrovnání v normální hrací době to dnes zkrátka nebylo. A. Slabý díky proměněnému nájezdu přidal domácím druhý bod do tabulky.

Trenér P. Ježek:
Proti 8 statečným Bubákům se zpočátku zdálo, že je karta rozdána. Ale? Nic nám nešlo. Hráči pořád na zemi. Pohyb téměř žádný. Na rovinu říkám, že Bubáci měli vyhrát v základní době. Měli více jistých příležitostí. Jsem až překvapený, jak bojovali a nedali nám nic zadarmo. Prostě výchovná facka, že bez pokory a respektu k soupeři vás potrápí každý.

Gól: A. Ježek
Střely: 21:34

Číst 306 krát

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top