SŽ - SK Rebel vs. SK Kelti 2008 2:4

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
V sobotu odehráli doma v Čimicích starší žáci zápas s berounskými Kelty. Na mladém rebelském týmu se začíná projevovat zápasové vytížení od začátku sezóny a tým začíná nabírat sebevědomí i v utkáních se silnými soupeři.
Sice po dvou třetinách soupeř vedl 4:0 díky své fyzické a tudíž střelecké převaze, nicméně ve třetí třetině se hra začala minimálně vyrovnávat, obránci i brankář předváděli fantastickou práci a útočníci Filip s Matyášem svým důrazem vsítili po brance. Pěkná hra a můžeme jenom doufat, že uvidíme v sezóně takových zápasů co nejvíce. Děkujeme všem fanouškům za disciplínu a respektování povinnosti nosit roušky. A v letošní sezóně na Rebelu již jen elektronické zápisy, papyrus byl pomalý a out.
Góly: Grof, Klofát