neděle, 08 prosinec 2019 20:45

Adam na U16

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Repre kempy jsou v plném proudu. Na kemp U16 do Dobřan dostal pozvánku i teprve čtrnáctiletý rebelský talent Adam Ježek. I na něj jsme všichni moc pyšní!

sobota, 07 prosinec 2019 10:40

Rebelky na U16

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Tři Rebelky se v sobotu zúčastnily kempu talentovaných dívek U16 v Plzni! Sofča, Anička a Valča nasbíraly nové hokejbalové zkušenosti a jsme na ně hrdí!

sobota, 07 prosinec 2019 20:36

Přípravka v Kralupech

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Sobotního turnaje přípravek se zúčastnil jeden širší rebelský tým a v tomto složení nepoznal hořkost porážky. Zápolení našich i ostatních týmů zachytil V. Vondruška ve fotogalerii a turnaj shrnuli trenéři takto: "Vzhledem k ročnímu období jsme včera vyměnili studené venkovní prostředí za halu v Kralupech. Tradiční předvánoční klání pořádané Hostivaří bylo pro účast téměř dvaceti týmů zorganizováno jako jeden průběžný turnaj. Nominováno bylo původně 9 hráčů do pole a dva brankáři.

neděle, 08 prosinec 2019 20:22

Minirebelové v Kralupech

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Poslední turnaj odehráli naši minirebelové v Kralupské hale. Tři výhry a jedna remíza je skvělým výsledkem hráčů a práce trenérské dvojice Martin - Tabasko. Podařilo se jim kluky namotivovat ke skvělým výkonům. Kluci do hry dali především své velké rebelské srdíčko. I přes drobné chyby dominovali ve všech utkáních. Všem hráčům patří poděkování za celou podzimní část sezóny. A zároveň se těším na závěrečné letošní setkání na bowlingovém večírku.

neděle, 01 prosinec 2019 22:17

Mikulášský mikro-turnaj v Pardubicích

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Nejmenší Rebelové vyrazili tuto neděli na mikulášský turnaj do Pardubic. Prvním soupeřem byli Sršni ze Svitav. Soupeř nám moc nevzdoroval a i díky přesné mušce byly výsledkem střelecké hody. To do druhého utkání jsme vstoupili vlažně a soupeř nás vyučoval v efektivitě. Gól nám dal snad z každé střely.

sobota, 30 listopad 2019 22:12

SŽ - SK Kelti B vs. SK Rebel Praha 0:4

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zápas průměrné žákovské úrovně ukončil podzimní část sezóny, Rebelové berou tři body a navrch čisté konto. I mimořádné výkony obrany a našich brankářů v průběhu celého podzimu (v deseti zápasech pouze 10 obdržených gólů) přispěly k zaparkování rebelského týmu SŽ na 1. místě tabulky.

neděle, 01 prosinec 2019 22:09

Dorost - SK Rebel vs. Ústí n./L. 0:9

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

I přes gólové hody soupeřů Rebely dorostenecká soutěž baví. Je to prostě pro hráče větší výzva neb každý kontakt s balonkem je třeba vybojovat a prověří se i kondice. Oproti vlažnému tempu ze včerejšího zápasu SŽ s Kelty Rebelové přeřadili na vyšší rychlost a byl to hezký zápas.

neděle, 24 listopad 2019 20:55

Rebelové zlepšují své dovednosti

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

Naši malí Rebelové se dnes zúčastnili kempu rozvoje dovedností v Pardubicích. Chválíme Adama, Davida, Edu, Tondu, Kryštofa, Filipa, Sofču, Máru i Miáše. To, co si užili dnes, kdy si po 6-ti fázovém tréninku byli schopni v pohodě sami zavázat boty a dojít k autu a ještě u toho blbnout, to je opravdu výkon. Děkujeme organizátorům a těšíme se na další kemp.

neděle, 24 listopad 2019 19:30

MŽ - Wolves Chomutov vs. SK Rebel Praha 4:7

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(6 hlasů)

Na poslední zápas v tomto roce se mladší žáci vydali do Chomutova, kde na sebe narazila dvě družstva z opačných pólů v tabulce slušnosti, kdy Rebelové měli za 10 zápasů 8 vyloučení a Chomutov měl během 9 zápasů 41 vyloučení. Hra byla velice rychlá, ale Rebelové měli o něco více balónek na svých hokejkách.

neděle, 24 listopad 2019 19:23

Dorost - HBC Rakovník vs. SK Rebel Praha 9:1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

V Rakovníku odehráli starší žáci v dorostenecké soutěži již druhý zápas v sezóně s tímto soupeřem.

Strana 1 z 30

Články

Novinky

Nejbližší akce

Go to top