neděle, 13 říjen 2019 19:44

Turnaj minipřípravek - Čimice

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Takový hokejbalový mumraj čimické hřiště už dlouho nezažilo. Celkem osm týmů včetně dvou rebelských se sešlo na regionálním turnaji minipřípravek! Na všechny čekalo luxusní počasí a pořádná porce zápasů pro nejmladší naděje. Naši trenéři Martin a Dibla odcházeli spokojeni s nasazením a hrou všech hráčů včetně nováčků. A o trochu zkušenější bílý tým dokonce nebyl v průběhu turnaje poražen!

sobota, 12 říjen 2019 19:41

SŽ - SK Rebel Praha vs. HBC Kladno 11:1

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Nádherná podzimní sobota přivála do Čimic obávané soupeře z Kladna. Když však ve 20. sekundě z prvního útoku Rebelů padl gól, dalo se tušit, že tentokrát bude vše trochu jinak. Oslabený tým soupeře, který hrál pouze s deseti hráči v poli, dokázal udržet Rebely na uzdě jen dvě třetiny, kdy svítilo na tabuli skóre 4:1.

neděle, 13 říjen 2019 19:37

MŽ - SK Kelti 2008-08 vs. SK Rebel 0:7

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

V dalším kole mladší žáci vyrazili na hřiště Keltů do Berouna. Po krásném zápasu na domácím hřišti z týmem Keltů ročníků 07, které Rebelové jen těsně prohráli, se mohlo zdát, že by tento zápas mohl být méně dramatický. Přesto proti sobě stáli ročníkově srovnatelné týmy. V první a druhé lajně Rebelů nastoupily ročníky 08,09 a jedna 10, ve třetí lajně dostali hráči ročníku 07 na starost nováčky.

neděle, 06 říjen 2019 15:56

Dorost - HBC Nové Strašecí vs. SK Rebel 12:0

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Ohodnotit tuto položku
(4 hlasů)

Do Čimic dorazilo družstvo z Berouna a Kelti 07 prokázali, že jsou jedním z nejlepších družstev v kategorii mladších žáků. Na začátku zápasu byli jasně lepším družstvem, Rebelové pod tlakem kupili chyby. Gólman, ale držel rebelský prapor a tak se útočníci začali osmělovat a byli blízko vedoucímu gólu, který nebyl uznán pro vysokou hůl. Šance se přelévaly z jedné strany na druhou.

neděle, 06 říjen 2019 12:14

Turnaj mikropřípravek v Čimicích

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

První říjnovou neděli jsme v Čimicích přivítali společně se svazovým maskotem Bendym turnaj našich nejmenších. Své mikropřípravky (hráče ročníku 2012 a mladších) přivezly kluby jako HBC Kladno, HBC Nové Strašecí, HC Kert Park Praha, SK Kelti 2008, domácí SK Rebel Praha, a HBC Liberec sebou dokonce vzal i svého liščího maskota.

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Starší žáci ve své kategorii zatím stoprocentní. Body nenechali ani včera v Berouně, kde porazili vysoko berounský tým s označením A. Z 35 střel vytěžili pěkných 9 gólů a vzhledem k tomu, že obrana šlapala a gólman Kuba Pešta byl vždy na svém místě, soupeřům Rebelové tentokrát nedovolili ani čestný gól. A za to se samozřejmě musí poslat něco dobrého do kabiny. Jen tak dál!

sobota, 05 říjen 2019 12:04

Turnaj přípravek v Berouně

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Naše přípravka, zatím s jedním týmem, absolvovala turnaj v Berouně, kde jim byli soupeři místní chlapci a děvčata, Nové Strašecí a počasí.

Trenér Tabasko: 
I přes velmi nepříznivé počasí jsme se sešli v počtu třinácti hráčů, tří trenérů a nespočtu rodinných příslušníků. Ze čtyř odehraných zápasů jsme nezvládli pouze jeden, a to s domácím týmem.

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Náročný víkendový program zahájila družina našich statečných starších žáků dorosteneckým zápasem už v pátek v Ústí nad Labem. Ve vytrvalém dešti bylo od začátku jasné, že Rebelové Elbu tentokrát moc nepotrápí, soupeř byl vyspělejší, rychlejší a jasně nás přehrál 9:0.

neděle, 29 září 2019 23:42

Dorost - SK Rebel vs. Suchdol nad Lužnicí 3:13

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Historický vstup našeho klubu do dorostenecké kategorie sice znamenal vysokou prohru, přesto trenéři i diváci byli spokojení. Družstvo starších žáků předvedlo pěknou hru a prokázalo odolnost a dobrou kondici. Stejně tak i soupeř nepolevoval i za rozhodnutého stavu a proto byla k vidění dynamická férová hra až do konce. Tři pěkné góly již v prvním zápase dorostu přivedly rebelské fanoušky do varu.

Články

Go to top