Vítá Vás

SK Rebel Praha

Novinky

Náborová akce

 • Vítáme Vás na oficiálních stránkách Sportovního klubu Rebel Praha, z. s.

  Naším posláním je šířit sportovní aktivity mezi děti a mládež všeho věku nejen na Praze 8, ale i v jeho okolí. Zaměřujeme se na hokejbal, o kterém jsme přesvědčeni, že podporuje celkovou obratnost dětí a hlavně kolektivního ducha.

  SK Rebel Praha je spolek nadšených rodičů a jejich dětí, kteří se aktivně věnují hokejbalu a pohybovým aktivitám. Jsme klub jak pro chlapce, tak i děvčata od věku 5ti let. Trénujeme v aréně ZŠ Libčická v Čimicích a jsme členové Českomoravského svazu hokejbalu. Pokud se i ty chceš stát Rebel-em, či Rebel-kou, přijď mezi nás, rádi tě uvítáme ...

  Kontakty
 • sobota 19. září 2020
  SŽ - SK Rebel vs. SK Kelti 2008 2:4 V sobotu odehráli doma v Čimicích starší žáci zápas s berounskými Kelty. Na mladém rebelském týmu se začíná projevovat zápasové vytížení od začátku sezóny a tým začíná nabírat sebevědomí i v utkáních se silnými soupeři.
  Číst dál...
 • pátek 18. září 2020
  Nosíme roušky Vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s koronavirovou epidemií v Praze je s okamžitou platností v celém areálu SK Rebel Praha zavedena povinnost nosit roušku pro všechny NEHRÁČE (vč. venkovních prostor). Současně platí zákaz vstupu nehráčů do šaten.
  Číst dál...
 • neděle 13. září 2020
  MŽ- SK Rebel Praha vs. HBC Rakovník Přebor MŽ dnes začal v Čimicích zápasem s Rakovníkem, a to za letního počasí. Rebelové ovládli 1. půlku zápasu, kdy hráli koncentrovaně a vedli 5:0 a o zápasu bylo ve velkém horku prakticky rozhodnuto. Druhá půle přinesla i šance červenobílých pramenící z nedůslednosti v obraně a nechala vyniknout opět velmi dobře chytajícího Kubu Ambrose.
  Číst dál...
 • sobota 12. září 2020
  SŽ - SK Kelti 2008 B vs. SK Rebel Praha 3:1 Starší žáci vstoupili do ligy "Čechy střed a sever" zápasem s Kelty 2008 B. Komentář trenéra Standy: "Zápas s Kelty byl nakonec i díky nezdolnosti družiny Rebelů dramatický až do konce. Ač Kelti nakonec vyhráli 3:1, tak Rebelové byli několikrát za stavu 2:1 blízko vyrovnání a soupeř si po svém třetím gólu jistě oddechl".
 • sobota 12. září 2020
  Turnaj přípravek na Lužinách Rebelská přípravka zahájila svou letošní sezónu turnajem na pražských Lužinách. Komentář trenéra Tomáše: "Ještě jednou díky všem hráčům za dnešní turnaj. Všichni vědí co bylo dobré a na čem musíme zapracovat. A není toho zrovna málo. Na druhou stranu bylo tam i spoustu pozitivního. Hlavně v posledním zápase. Díky i rodičům za přístup v současné nelehké době."
  Číst dál...
 • středa 9. září 2020
  Rebelské lavičky V Praze 8 máme rebelské lavičky ve dvou provedeních. Najdi lavičku, vyfoť se u ní a sdílej fotku se svými kamarády. 
 • neděle 6. září 2020
 • neděle 6. září 2020
  O pohár starosty Prahy 13 - neděle Druhým dnem pokračoval turnaj O pohár starosty Prahy 13 na pražských Lužinách. Starší žáci se utkali s týmy z Pardubic, Hradce Králové a Třemošné. Celkově to byl velmi vydařený hokejbalový víkend, který naše Rebely zase posunul o kousek dál a přinesl jim cenné zkušenosti. Velký dík patří organizátorům!
  Číst dál...
 • neděle 6. září 2020
  Kdo si hraje, nezlobí Na velmi dobře zorganizované a rodinami s dětmi oblíbené akci MČ Praha 8 "Kdo si hraje, nezlobí" Rebelové a jimi představený hokejbal rozhodně nemohli chybět. Na akci se se začátkem školního roku představilo cca 30 spolků nabízející volnočasové aktivity pro děti v naší MČ. A hokejbal měl suverénně největší prostor.
  Číst dál...
 • neděle 6. září 2020
  Pražský votvírák 2020 Mladší žáci dnes zahájili svou sezónu na turnaji Pražský votvírák na Palmovce. Utkali se s dvěma týmy z Hostivaře, Prosek Moles a soupeři z Kladna. Odnášejí si krásné třetí místo, pouze o skóre za týmem Kladna. Skvělá hokejbalová neděle. Děkujeme pořadatelům!
  Číst dál...

Novinky

Nejbližší akce

Go to top